CMF70402K00BHRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
402 kOhms ±0,1% 1,75W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF70402K00BHRE
DigiKeys varenummer
CMF70402K00BHRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF70402K00BHRE
Beskrivelse
RES 402K OHM 1.75W 0.1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF70402K00BHRE Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)