CMF7032K768BEEK
DigiKeys varenummer
CMF7032K768BEEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF7032K768BEEK
Beskrivelse
RES 32.768K OHM 1.75W 0.1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kOhms ±0,1% 1,75W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF7032K768BEEK Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)