CMF702M2600FHBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
2.26 MOhms ±1% 1,75W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF702M2600FHBF
DigiKeys varenummer
CMF702M2600FHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF702M2600FHBF
Beskrivelse
RES 2.26M OHM 1.75W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF702M2600FHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)