CMF702M1500FHBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
2.15 MOhms ±1% 1,75W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF702M1500FHBF
DigiKeys varenummer
CMF702M1500FHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF702M1500FHBF
Beskrivelse
RES 2.15M OHM 1.75W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF702M1500FHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)