CMF701R0000JLEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
1 Ohms ±5% 1,75W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF701R0000JLEK
DigiKeys varenummer
CMF701R0000JLEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF701R0000JLEK
Beskrivelse
RES 1 OHM 1.75W 5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF701R0000JLEK Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)