CMF6575R000BER6 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
75 Ohms ±0,1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF6575R000BER6
DigiKeys varenummer
CMF6575R000BER6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF6575R000BER6
Beskrivelse
RES 75 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF6575R000BER6 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)