CMF655K6000FHEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
5.6 kOhms ±1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF655K6000FHEA
DigiKeys varenummer
CMF655K6000FHEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF655K6000FHEA
Beskrivelse
RES 5.6K OHM 1.5W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF655K6000FHEA Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)