CMF654R0200FKEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
4.02 Ohms ±1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF654R0200FKEK
DigiKeys varenummer
CMF654R0200FKEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF654R0200FKEK
Beskrivelse
RES 4.02 OHM 1.5W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF654R0200FKEK Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)