CMF6549R900FHEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Opgradering
Datablad
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
49.9 Ohms ±1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF6549R900FHEA
DigiKeys varenummer
CMF6549R900FHEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF6549R900FHEA
Beskrivelse
RES 49.9 OHM 1.5W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF6549R900FHEA Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)