CMF65499K00FHEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
499 kOhms ±1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF65499K00FHEK
DigiKeys varenummer
CMF65499K00FHEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF65499K00FHEK
Beskrivelse
RES 499K OHM 1.5W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF65499K00FHEK Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)