CMF6547R500FKRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Parametrisk ækvivalent
47.5 Ohms ±1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF6547R500FKRE
DigiKeys varenummer
CMF6547R500FKRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF6547R500FKRE
Beskrivelse
RES 47.5 OHM 1.5W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF6547R500FKRE Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)