CMF65475K00FHEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
475 kOhms ±1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF65475K00FHEB
DigiKeys varenummer
CMF65475K00FHEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF65475K00FHEB
Beskrivelse
RES 475K OHM 1.5W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF65475K00FHEB Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)