CMF6545K900BEEA
DigiKeys varenummer
CMF6545K900BEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF6545K900BEEA
Beskrivelse
RES 45.9K OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
45.9 kOhms ±0,1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF6545K900BEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)