CMF65305K00DHBF
DigiKeys varenummer
CMF65305K00DHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF65305K00DHBF
Beskrivelse
RES 305K OHM 1.5W 0.5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
305 kOhms ±0,5% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF65305K00DHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)