CMF6525K000CHBF
DigiKeys varenummer
CMF6525K000CHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF6525K000CHBF
Beskrivelse
RES 25K OHM 1.5W 0.25% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 kOhms ±0,25% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF6525K000CHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)