CMF651R5000FKR611 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Similar
Parametrisk ækvivalent
1.5 Ohms ±1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF651R5000FKR611
DigiKeys varenummer
CMF651R5000FKR611-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF651R5000FKR611
Beskrivelse
RES 1.5 OHM 1.5W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF651R5000FKR611 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)