CMF651K5000BEBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 67
Datablad
1.5 kOhms ±0,1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF651K5000BEBF
DigiKeys varenummer
CMF651K5000BEBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF651K5000BEBF
Beskrivelse
RES 1.5K OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF651K5000BEBF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)