CMF65180K00JLR6 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
180 kOhms ±5% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF65180K00JLR6
DigiKeys varenummer
CMF65180K00JLR6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF65180K00JLR6
Beskrivelse
RES 180K OHM 1.5W 5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF65180K00JLR6 Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)