CMF65120R00FEBF
DigiKeys varenummer
CMF65120R00FEBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF65120R00FEBF
Beskrivelse
RES 120 OHM 1.5W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
120 Ohms ±1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF65120R00FEBF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)