CMF65100K00BEEB
DigiKeys varenummer
541-CMF65100K00BEEBTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CMF65100K00BEEBCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CMF65100K00BEEB
Beskrivelse
RES 100K OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 kOhms ±0,1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF65100K00BEEB Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)