CMF60R68000FLEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
680 mOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF60R68000FLEA
DigiKeys varenummer
CMF60R68000FLEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF60R68000FLEA
Beskrivelse
RES 0.68 OHM 1W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
41 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF60R68000FLEA Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)