CMF60R50000FLRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Vishay Dale
På lager: 1
På lager: 0
500 mOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF60R50000FLRE
DigiKeys varenummer
CMF60R50000FLRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF60R50000FLRE
Beskrivelse
RES 0.5 OHM 1W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF60R50000FLRE Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)