CMF609M1000DHEK
DigiKeys varenummer
CMF609M1000DHEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF609M1000DHEK
Beskrivelse
RES 9.1M OHM 1W 0.5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9.1 MOhms ±0,5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF609M1000DHEK Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)