CMF60909R00FHEK | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | CMF60909R00FHEK-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | CMF60909R00FHEK |
Beskrivelse | RES 909 OHM 1W 1% AXIAL |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 909 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CMF60909R00FHEK Modeller |
Kategori | Funktioner Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed |
Mfr | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 175°C |
Emballage Bulk | Pakke/hus |
Varestatus Fås ikke længere hos DigiKey | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm) |