CMF608K6600FEEK70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
8.66 kOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF608K6600FEEK70
DigiKeys varenummer
CMF608K6600FEEK70-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF608K6600FEEK70
Beskrivelse
RES 8.66K OHM 1W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF608K6600FEEK70 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)