CMF6082K500DEEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
82.5 kOhms ±0,5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF6082K500DEEA
DigiKeys varenummer
CMF6082K500DEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF6082K500DEEA
Beskrivelse
RES 82.5K OHM 1W 0.5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF6082K500DEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)