CMF607K5000CEBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
7.5 kOhms ±0,25% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF607K5000CEBF
DigiKeys varenummer
CMF607K5000CEBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF607K5000CEBF
Beskrivelse
RES 7.5K OHM 1W 0.25% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF607K5000CEBF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)