CMF606M2000JKEA
DigiKeys varenummer
CMF606M2000JKEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF606M2000JKEA
Beskrivelse
RES 6.2M OHM 1W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.2 MOhms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF606M2000JKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)