CMF6068K000FHBF
DigiKeys varenummer
CMF6068K000FHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF6068K000FHBF
Beskrivelse
RES 68K OHM 1W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 kOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF6068K000FHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)