CMF605K1100CEEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
5.11 kOhms ±0,25% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF605K1100CEEB
DigiKeys varenummer
CMF605K1100CEEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF605K1100CEEB
Beskrivelse
RES 5.11K OHM 1W 0.25% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF605K1100CEEB Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)