CMF6051K100CEEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
51.1 kOhms ±0,25% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF6051K100CEEK
DigiKeys varenummer
CMF6051K100CEEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF6051K100CEEK
Beskrivelse
RES 51.1K OHM 1W 0.25% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF6051K100CEEK Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)