CMF604R7000JLR6 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
4.7 Ohms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF604R7000JLR6
DigiKeys varenummer
CMF604R7000JLR6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF604R7000JLR6
Beskrivelse
RES 4.7 OHM 1W 5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF604R7000JLR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)