CMF604K9300BEEA70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4.93 kOhms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF604K9300BEEA70
DigiKeys varenummer
CMF604K9300BEEA70-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF604K9300BEEA70
Beskrivelse
RES 4.93K OHM 1W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF604K9300BEEA70 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)