CMF604K0200FHEK70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
4.02 kOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF604K0200FHEK70
DigiKeys varenummer
CMF604K0200FHEK70-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF604K0200FHEK70
Beskrivelse
RES 4.02K OHM 1W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF604K0200FHEK70 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)