CMF60499R00FHEK
DigiKeys varenummer
CMF60499R00FHEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF60499R00FHEK
Beskrivelse
RES 499 OHM 1W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
499 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF60499R00FHEK Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)