CMF60400R00CEBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
400 Ohms ±0,25% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF60400R00CEBF
DigiKeys varenummer
CMF60400R00CEBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF60400R00CEBF
Beskrivelse
RES 400 OHM 1W 0.25% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF60400R00CEBF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)