CMF603R9200JKBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
3.92 Ohms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF603R9200JKBF
DigiKeys varenummer
CMF603R9200JKBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF603R9200JKBF
Beskrivelse
RES 3.92 OHM 1W 5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF603R9200JKBF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)