CMF603R0900FKR6
DigiKeys varenummer
CMF603R0900FKR6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF603R0900FKR6
Beskrivelse
RES 3.09 OHM 1W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.09 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF603R0900FKR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)