CMF603M9200FKEK70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
3.92 MOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF603M9200FKEK70
DigiKeys varenummer
CMF603M9200FKEK70-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF603M9200FKEK70
Beskrivelse
RES 3.92M OHM 1W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF603M9200FKEK70 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)