CMF603K9200FEEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.92 kOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF603K9200FEEA
DigiKeys varenummer
CMF603K9200FEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF603K9200FEEA
Beskrivelse
RES 3.92K OHM 1W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF603K9200FEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)