CMF6039R200FEBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 64
Datablad
39.2 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF6039R200FEBF
DigiKeys varenummer
CMF6039R200FEBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF6039R200FEBF
Beskrivelse
RES 39.2 OHM 1W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF6039R200FEBF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)