CMF60348K00BER6 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
348 kOhms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF60348K00BER6
DigiKeys varenummer
CMF60348K00BER6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF60348K00BER6
Beskrivelse
RES 348K OHM 1W .1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF60348K00BER6 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)