CMF6033K200CEBF
DigiKeys varenummer
CMF6033K200CEBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF6033K200CEBF
Beskrivelse
RES 33.2K OHM 1W .25% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33.2 kOhms ±0,25% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF6033K200CEBF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)