CMF60330R00CHRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
330 Ohms ±0,25% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF60330R00CHRE
DigiKeys varenummer
CMF60330R00CHRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF60330R00CHRE
Beskrivelse
RES 330 OHM 1W 0.25% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF60330R00CHRE Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)