CMF60301K00CHBF
DigiKeys varenummer
CMF60301K00CHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF60301K00CHBF
Beskrivelse
RES 301K OHM 1W .25% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
301 kOhms ±0,25% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF60301K00CHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)