CMF602M7000DHEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
2.7 MOhms ±0,5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF602M7000DHEK
DigiKeys varenummer
CMF602M7000DHEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF602M7000DHEK
Beskrivelse
RES 2.7M OHM 1W 0.5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF602M7000DHEK Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)