CMF602M4900BEEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
2.49 MOhms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF602M4900BEEA
DigiKeys varenummer
CMF602M4900BEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF602M4900BEEA
Beskrivelse
RES 2.49M OHM 1W .1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF602M4900BEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)