CMF602K9400BEEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.94 kOhms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF602K9400BEEB
DigiKeys varenummer
CMF602K9400BEEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF602K9400BEEB
Beskrivelse
RES 2.94K OHM 1W .1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF602K9400BEEB Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)