CMF602K7500BHEB
DigiKeys varenummer
CMF602K7500BHEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF602K7500BHEB
Beskrivelse
RES 2.75K OHM 1W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.75 kOhms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF602K7500BHEB Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)