CMF602K4900BEEB
DigiKeys varenummer
541-CMF602K4900BEEBTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CMF602K4900BEEBCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CMF602K4900BEEB
Beskrivelse
RES 2.49K OHM 1W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.49 kOhms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF602K4900BEEB Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)